23 MAJ 2019, targi WOD-KAN Bydgoszcz

23 maja 2019 podczas targów WOD-KAN w Bydgoszczy po raz pierwszy odbyła się Strefa Edukacji. Wydarzenie to było adresowane dla studentów kierunku Inżynieria Środowiska zorganizowano wraz z Izbą Gospodarczą Wodociągi Polskie.

Targi wod-kan Bydgoszcz są najważniejszym w kraju oraz jednym
z największych w Europie  wydarzeń organizowanych dla przedstawicieli branży. Co roku uczestniczy w nich 400 wystawców oraz 10 000 osób zwiedzających – specjalistów z branży: dyrektorów technicznych, projektantów, instalatorów, eksploatatorów, inżynierów i prezesów przedsiębiorstw wodociągowo-kanalizacyjnych. Wydarzenia podczas trzeciego dnia targów skierowane były dla studentów oraz absolwentów kierunków związanych z branżą wodociągową. Strefa edukacji wod-kan jest wspólnym wydarzenie organizowanym przez Izbę Gospodarczą Wodociągi Polskie oraz grupę Young Water Professionals działającą przy Polskim Stowarzyszeniu International Water Association.

Strefa Edukacji Wod-Kan jest miejscem, w którym studenci z całej Polski mają szansę spotkać się z największymi firmami działającymi w branży. Wydarzenie jest szansą na to żeby nawiązać pierwsze kontakty, które mogą w znaczny sposób przyczynić się do rozwoju kariery.