Aktualności

 

1st Transnational IWA-YWP Workshop (AUT/CZ):

Water knows no boundaries – National Park Podyjí/Thayatal as a cross-border protected area

at Znojmo / Čížov (Horní Břečkov) October 12th – 13th, 2018

Program

Registration


 

Pierwsza Konferencja Międzynarodowego Stowarzyszenia Wodnego IWA dla młodych naukowców w Polsce zaplanowana,

12-13 września 2017, Kraków

Międzynarodowa organizacja IWA (The International Water Association) reprezentowana przez IWA Polska i grupę YWP (Young Water Professionals) zaprasza na pierwszą krajową konferencję pt. „Water, Wastewater and Energy in Smart Cities” skierowaną głównie do młodych naukowców i specjalistów z branży. Konferecncja 1st IWA Polish Young Water Professionals Conference odbędzie się w budynku Wydziału Inżynierii Środowiska Politechniki Krakowskiej (ul. Warszawska 24, Kraków) w dniach 12-13 września 2017. Konferencja YWP organizowana jest przez International Water  Association (IWA), IWA POLSKA i Politechnikę Krakowską, przy współudziale towarzyszących  Uczelni oraz wielu innych partnerów (więcej informacji w poniższym załączniku).

 

Call for Paper – IWA YWP Cracow – English

Od lat temu wyjątkowemu wydarzeniu naukowemu towarzyszy idea poszerzenia współpracy o jak największą liczbę partnerów z całego świata, a przede wszystkim z naszego kraju oraz rejonu Wschodniej i Centralnej Europy. Organizatorzy zachęcają do włączenia się w działania promujące tę ideę – w szczególności specjalistów z Polski reprezentujących świat nauki i przemysłu. W ciągu ostatnich lat w konferencjach IWA YWP w naszym regionie Europy uczestniczyło ponad 1000 uczestników z 56 krajów świata.

Zarząd IWA Polska serdecznie zaprasza!

 

Pierwsza Międzynarodowa Konferencja IWA dla młodych naukowców w Gdańsku zakończona sukcesem!

Aktywny udział prawie 200 uczestników z 14 krajów świata w ostatniej konferencji 8th IWA Eastern European Young Water Professionals Conference w Gdańsku oraz zaangażowanie powołanego Zarządu w rozwój IWA Polska w tym YWP,  przełożyło się na sukces konferencji odnotowany licznymi pozytywnymi komentarzami z kraju i zagranicy. Jesteśmy w końcowej fazie budowy strony internetowej IWA. Kolejnym etapem będzie stworzenie platformy eksperckiej do zacieśniania dalszej współpracy między nauką a przemysłem nawiązujac do podjętej  tematyki konferencji  IWA YWP pt. „Leaving the Ivory Tower – Bridging the Gap between Academia, Industry, Services and Public Sector”.

IWA YWP Group Photo

W między czasie tworzony jest YWP Chapter dla młodych naukowców i planowane są kolejne wydarzenia IWA w Polsce (najbliższa  we wrześniu 2016 specjalistyczna konferencja IWA-WetLAND’owa http://icws2016.org/) natomiast w 2017 r. „IWA YWP” w Krakowie i „7th IWA Conference on Odours and Air Emissions” w Warszawie – aktualnie są prowadzone rozmowy.

W ciągu najbliższych dni przygotowane zostanie podsumowanie Konferencji IWA YWP w Gdańsku oraz dalszy plan i zadania do wykonania w ramach rozwoju IWA Polska w porozumieniu z naszymi partnerami zagranicznymi IWA.

Zarząd IWA Polska serdecznie zaprasza do obejrzenia fotogalerii konferencji 8th IWA Eastern European Young Water Professionals Conference w Gdańsku!

Fotogaleria IWA YWP Gdańsk 2016

See PG links

FOT_3660

Konferencja Międzynarodowego Stowarzyszenia Wodnego IWA zaplanowana, 11-14 maj 2016 rok, Gdańsk

Międzynarodowa organizacja IWA (The International Water Association) reprezentowana przez grupę YWP (Young Water Professionals) zaprasza na VIII międzynarodową konferencję pt. „Leaving the Ivory Tower – Bridging the Gap between Academia, Industry, Services and Public Sector” skierowaną głównie do młodych naukowców i specjalistów z branży. Konferecncja YWP odbędzie się w dniach 11-14 maja (Gmach Główny Politechniki Gdańskiej) – po raz pierwszy w Polsce.

PGGG

Więcej informacji w poniższym załaczniku

Call for Paper – IWA YWP Gdansk 2016

Od lat temu wyjątkowemu wydarzeniu naukowemu towarzyszy idea poszerzenia współpracy o jak największą liczbę partnerów z całego świata, a przede wszystkim z rejonu Wschodniej i Centralnej Europy. Organizatorzy zachęcają do włączenia się w działania promujące tę ideę – w szczególności specjalistów z Polski reprezentujących świat nauki i przemysłu. W ciągu ostatnich lat w konferencjach IWA YWP uczestniczyło blisko 1000 uczestników z 55 krajów świata.

Zarząd IWA Polska serdecznie zaprasza!